ŞİFREMİ UNUTTUM

Kullanıcı adı:
E-posta adresiniz:
Şifre:
Şifre (Tekrar):
Adınız:
Soyadınız:
Telefon:
Doğum tarihiniz:
Ülke:
Şehir:
İkamet adresi:
Gizli sorunuz:
Cevabınız:
Referans üye:
18 yaşının üzerinde olduğumu ve sözleşmeyi okuduğumu kabul ediyorum.

Üyelik kuralları

• Üyeliğiniz sürecince, supermisli.com'un kullanımı sadece kişisel amaçlar kapsamında olacak ve bu süreçte üyeliğiniz ticari amaçlarla kullanamaycaksınız.


• Kişisel kullanım dışında her türlü amaçla sitenin hizmetlerinden faydalanması yasaktır. Bu sitenin hizmetlerinden faydalanmak için aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılırsınız:


supermisli.com web sitesi, üçüncü kişi, kurum ve şirketlere,supermisli.com hakkında bilgi vermek amacıyla kullanılamaz.


supermisli.com web sitesinden herhangi bir bilgi veya içeriği toplamak, kopyalamak veya aktarmak yasaktır. Bu koşulda supermisli.com içerisinde yer alan tüm görsel, işitsel ve yazılı verileri hiçbir multimedya ortamında kullanamazsınız.


supermisli.com web sitesinden herhangi bir verinin alınması, kopyalanması veya dağıtılması sadece özel izinler kapsamında gerçekleşebilir. Bu izinler müşteri ve şirket sözleşmeleri ile belirlenip taraflar arasında anlaşma sağlanması ile yapılabilir.


• ÖDEMELER HAFTA İÇİ MESAİ SAATLERİNDE YAPILIR VE ALT LİMİT 50 TL SİSTEMDE KALICAK SEKİLDE 50 TL NİN UZERİNDEKİ BAKİYELER CEKİLEBİLİR


supermisli.com adını, markasını veya supermisli.com sitesinin içeriğini kişisel amaçlar dışında (örneğin ticari ve reklam) kullanamazsınız.


supermisli.com web sitesinde üye olmak için 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir.


supermisli.com web sitesinde kullanacağınız tüm üyelik bilgileri doğru ve eksiksiz olması zorunludur. Yanlış bilgi beyanında (örneğin ad, soyad, e-posta adresi) bulunan üyelerin saptanması durumunda bu üyelerin üyelikleri şirket tarafından iptal edilebilir.


• Üyeliğiniz süresince verdiğiniz tüm bilgilerin tam ve eksiksiz olması zorunludur. Adınız, Soyadınız gibi bilgilerin herhangi birinin hatalı ve yanlış olması, hesabınızdaki bakiyenizin aktarılamamasına neden olabileceğini unutmayınız. Şirketimiz bu konuda bir sorumluluğu kabul etmemekle birlikte, tüm yükümlülük müşterimize aittir.


supermisli.com web sitesinde birden fazla kullanıcı hesabı acamazsınız. Açmanız durumunda bu hesaplar iptal edilir.


• Kullanıcıları üyelikleri süresince tüm şartnamelere olduğu gibi yukarıdaki hükümlere de uymak ve bu hükümler doğrultusunda yasal sorumluluklarını üstlenmek zorundadırlar.
  30 Dakikada Odeme
Para cekme talimati vermenizin ardindan kazanciniz mesai saatleri dahilinde en geç 30 dakikada hesabinıza gonderiyoruz
  7/24 Canli Yardim
supermisli.com ve bahisle ilgili her konuda 7 gun 24 saat canli yardim hizmeti alabilir, diledigin sorulari yoneltebilirsin.